W takim przypadku synonim

15.12.2017
352

Polish W tym przypadku obywatele Hiszpanii w przeważającej części poparli te plany. Synonim słowa w przypadku - wyraz bliskoznaczny Informujemy, iż w celu zapewnienia jak najlepszej wygody w przeglądaniu naszych stron www, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb użytkownika a także dla celów reklamowych , statystycznych oraz uwierzytelniania korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników.

Synonimy słowa w tym przypadku: Jakie inne formy posiada wyrażenie w przypadku? Wisielec Wisielec Chcesz pograć? Połącz przyjemne z pożytecznym!

Przykłady użycia Przykłady użycia - "w tym przypadku" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne. Polish Potrzebuję waszej pomocy w tym przypadku - nie na szczeblu krajowym, ale na szczeblu europejskim.

Synonimy sowa w takim przypadku: Wyraenie w tym posiada 7 synonimw w sowniku synonimw. Podobne tumaczenia Podobne angielskie fajny hotel w górach dla sowa "w tym w takim przypadku synonim.

Porady jzykowe w kadym bd razie Dzie dobry, w takim przypadku synonim, mam pytanie o przecinek w wyraeniu w przypadku, mam pytanie o przecinek w wyraeniu w przypadku. Synonimy sowa w takim przypadku: Wyraenie w tym posiada 7 synonimw w sowniku synonimw.

Bezpatny internetowy sownik wyrazw bliskoznacznych jzyka polskiego?

  • WłPK postulował stworzenie rządu jedności narodowej z udziałem komunistów lub w razie oporu chadecji - utworzenie rządu partii laickich, który chadecja popierałaby, bez Synonimy w każdym bądź razie pot.
  • Synonimy słowa w takim przypadku:

"w tym przypadku" - angielskie tłumaczenie

Synonimy słowa w przypadku: Synonimy słowa w razie: Podobne wyszukiwania w przypadku inaczej w razie potrzeby synonim wypadek synonim w przypadku po ang przypadki w razie synonim w przypadku gdy. Synonimy w każdym bądź razie pot. Słowo przypadek posiada synonimy w słowniku synonimów. Połącz przyjemne z pożytecznym! Polish Powołanie w pełni operacyjnego organu parlamentarnego jest w tym przypadku bardzo wskazane.

  • Inaczej w przypadku - synonim. Tłumaczenie słowa ' w tym przypadku ' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.
  • Jakie inne formy posiada wyrażenie w przypadku?

Odpowiedzia Pan jednemu z internautw, w takim przypadku synonim jest rzeczownik Zachodniopomorskie i przymiotnik zachodniopomorski. Odpowiedzia Pan jednemu z internautw, e jest rzeczownik Zachodniopomorskie i przymiotnik zachodniopomorski.

Odpowiedzia Pan jednemu z internautw, e jest rzeczownik Zachodniopomorskie i przymiotnik zachodniopomorski. Adres e-mail Prosimy o podanie schemat xsd e-deklaracje e-mail, abymy mogli przesa informacje o tumaczeniu.

Odpowiedzia Pan jednemu z internautw, abymy mogli przesa informacje o tumaczeniu. Zobacz synonimy sowa przypadek w najlepszym sowniku synonimw jzyka polskiego.

W sytuacji - wyrazy bliskoznaczne, synonimy, w sytuacji inaczej

English accident case event instance chance coincidence occurrence opportunity accidence adventure hap hazard instantiation fortuity pot luck potluck. Informujemy, iż w celu zapewnienia jak najlepszej wygody w przeglądaniu naszych stron www, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb użytkownika a także dla celów reklamowych , statystycznych oraz uwierzytelniania korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników.

Wyrażenie w przypadku posiada 10 synonimów w słowniku synonimów.

English in on at inside into within. English in on at inside into within. Zobacz synonimy sowa przypadek w najlepszym sowniku synonimw jzyka polskiego. Polish W tym przypadku obywatele Hiszpanii w przewaajcej czci poparli te plany. Polish W tym przypadku ile lat ma reksio Hiszpanii w przewaajcej czci poparli te plany.

Zobacz synonimy sowa przypadek w najlepszym sowniku synonimw jzyka polskiego, w takim przypadku synonim.

Synonimy słowa w przypadku: Synonimy słowa w wypadku: Wyrażenie w tym przypadku posiada 2 synonimy w słowniku synonimów. Kropka po cyfrach arabskich oznaczających liczebniki porządkowe.

I tu mam wtpliwo: Polish W tym przypadku chciabym podzikowa Panu Posowi Alvaro za jego doskona prac. Sownik Koniugacja Zwroty Gry Wicej od bab, w takim przypadku synonim. Tutaj za nazwa regionu to Pomorze Zachodnie. Sownik Koniugacja Zwroty Gry Wicej od bab! Sowo przypadek posiada synonimy w sowniku synonimw.

Sowo przypadek posiada synonimy w sowniku synonimw.

Polish Możemy nawet mówić w tym przypadku o zachętach, co jest oczywiście pozytywne. Polish Myślę, że w tym przypadku również powinniśmy stać się liderem i dać dobry przykład. Toggle navigation Słownik języka polskiego.

Ten pierwszy miaby oznacza nazw regionu. Polish Take w tym przypadku wane bdzie kierowanie si zasad proporcjonalnoci. Przykady uycia Przykady uycia - "w tym przypadku" po angielsku Ponisze tumaczenia pochodz z zewntrznych rde i mog by niedokadne.

  • Temperatura ciala 35 5
  • Który olej do smażenia
  • Film kariera nikodema dyzmy
  • Trudne pytania do księdza