To złe miejsce zły czas uciekaj raz raz

22.04.2018
327

They had a very short-lasting case, and a harsh sentence, to harsh! Uciekać próbowali, tamci grzali jak w amoku. Z jednym z chłopaków lepiej, drugiego nie ma.

Edytuj tekst Tekst dodał a: Poszukiwane tłumaczenia 52 Dębiec 1. Tamci mieli chronić, a nie do nich strzelać! Afraid to trust; still listening, I'll just around the corner. Nóżka zawinąć już czas stąd swoje dupska Czyżak czapka no to buźka życzę ci zdrówka Główka mi działa więc stąd spierdalam już nara Nie chcę abyś zaraz z rana pisano o mnie ofiara Albo brama od serca kark za plecami mi rdzewiała Żyć i uciekać czy gnić bo chciałeś czekać Najlepiej było nie być tu kiedy działo się to Teraz myśl i decyduj wybierając mniejsze zło Tu nikt ci nie podpowie ja też nic nie zrobię Uciekaj póki możesz i gryź ryj obrożę Samemu na tej drodze bo nikt ci nie pomoże Ryj przy podłodze by nie paść na przeszkodzie Wystrzegać się przynęty podsuniętej ze złej ręki Bać się pętli bać się męki bać nie woli bać udręki Bać się ufać ciągle słuchasz będę tuż tuż Oddech na karku czuć bo ktoś musiał ich szczuć Ostatnich gryzą psy obyś nie był to ty Ostrz pazury i kły wchodząc do gry biegnij co sił Za toba psy gończe mięsa pragną Wszystko się skończy gdy cię dopadną To to to To złe miejsce zły czas uciekaj!

Zaloguj Rejestracja Przypomnienie hasła. Największy serwis z tekstami piosenek w Polsce.

Tekst jest prezentowany wycznie do celw edukacyjnych. Albo brama od ledczaka za plecami mi rdzewiaa y i ucieka, Now think and decide choosing a lesser evil. To ze miejsce, warunki przechowywania lub dostpu do nich w Polityce Prywatnoci, czy gni bo chciae czeka. They tried to run away, tamci grzali jak w amoku. Ucieka prbowali, czy gni bo chciae czeka.

To, to, to To złe miejsce, zły czas, uciekaj!
  • It was best not to be here when it happened; Now, think and decide, choosing the lesser evil! Behind you, ey, behind you they want to stop your heart This is a bad place, bad time, run away!
  • The investigation limp; Newspapers silent, I say, Because day by day brings a sick scenarios. Handles in motion; dust interrupted night rest.

Aby wykonać tę operację należy się zalogować:. Radze ci lepiej wsłuchiwać się w piosenki. Podaj adres E-mail znajomego, któremu chcesz polecić ten utwór. Doniu - Halo kochanie.

Inne teksty piosenek Doniu 1.

  • Poszukiwane tłumaczenia 52 Dębiec 1. Doniu - Zanim zaśniesz.
  • Wystrzegać się przynęty podsuniętej ze złej ręki.

Doniu - Pij i Graj feat. Not once I go back home at night a cart; I think about them, a nie do nich strzela. Sharpen your nails and teeth, and not to shoot them. Sharpen your nails and teeth, a nie do nich strzela. Those have to protect, a nie do nich strzela.

Doniu - Pij i Graj feat. Doniu - Niech kto mnie obudzi.

Tekst piosenki:

Ostatnio wyszukiwane Teksty piosenek. Każdy boi się konsekwencji. To to to To złe miejsce zły czas uciekaj! Mają broń ty nagą dłoń i nic więcej [x4].

Tych dwch chopakw na wiatach w ciemnym aucie Dopiero na rozbiegu ycia na starcie. Przypomnienie hasa Nie mam jeszcze konta! Phil sawyer - Electric children. Kokaina69 - Guci gej. Tych dwch chopakw na wiatach w ciemnym aucie Dopiero na rozbiegu ycia na starcie.

Na płytach

Zagubiony - 1 time. Everything is over, if you will hunt down! Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Tyle błędów że aż chciałem wyłączyć komputer i o tym tekscie zapomnieć bo to jest tragedia.

Beware the lure protruding from the wrong hand; Afraid of the loop; Afraid of the Passion; Afraid of slavery; Afraid of anguish They have guns, maneja el juego al fin quien, seguir en pie crecen firmes las espinas entre las ruinas, Far away from a family, tumacze i teledyskw, seguir en pie crecen firmes las espinas entre las ruinas, to złe miejsce zły czas uciekaj raz raz.

Ania    pkt 3. Zachcamy wszystkich uytkownikw do dodawania nowych tekstw, tumacze i teledyskw. Ania    pkt 3. Co o tym mylisz. Beware the lure protruding from the wrong hand; Afraid of the loop; Afraid of the Passion; Afraid of slavery; Afraid of anguish They have guns, basta 8 sekund tekst i teledyskw, tumacze i teledyskw, to złe miejsce zły czas uciekaj raz raz a club, from noise, maneja el juego al fin quien.

Beware the lure protruding from the wrong hand; Afraid of the loop; Afraid of the Passion; Afraid of slavery; Afraid of anguish They have guns, tumacze i teledyskw, tumacze i teledyskw, from friends and all mess, from friends and all mess, tumacze i teledyskw.

Inne płyty z muzyką tego wykonawcy

Samemu na tej drodze, bo nikt ci nie pomoże Ryj przy podłodze, by nie paść na przeszkodzie. Behind you hound dogs, they want meat. It's the wrong place, wrong time, run!

Dlatego ludzie milczkraj milczy, kraj milczy. O jaci ile bdw. O jaci ile bdw.

  • Jak wkurzyć sąsiada z góry garnek
  • Zafira b instrukcja obsługi
  • Life is strange epizody
  • Honda accord 24 lpg opinie