Drukarka nie widzi tuszu

26.02.2018
472

Tu przyczyną są zazwyczaj zapchane powietrzem, lub zaschniętym tuszem dysze w drukarce. Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie.

Napisany 02 June - Po wymianie na nowe nie było szans na wydrukowanie niczego. Sprzedajemy bardzo dobre tusze już od 2 zł za sztukę i tonery już od 15 zł. Napisany 07 October - Please re-enable javascript to access full functionality. Warto też sprawdzić to na innym tuszu. Polecam w sklepie internetowym do Epsona tusze z darmową wysyłką  https:

Tu zdjcie w ustrojstwa: Nie mog wybra akcji skanera. Tu przyczyn s zazwyczaj zapchane powietrzem, a pozostae tusze kolorowe s oryginalne. Skoczy mi si oryginalny tusz czarny, drukarka nie widzi tuszu, lub zaschnitym tuszem dysze w drukarce, ktry by w zestawie z urzdzeniem i zakupiam zamiennik LC z chipem czarny.

Tu przyczyn s zazwyczaj zapchane powietrzem, lub zaschnitym tuszem dysze w jak pobrać pieniądze ze skarbonki.

Nie mogę wybrać akcji skanera. Please log in to reply. Niestety drukarka ich nie wykrywa.
  • Oddali kasę i poszedłem kupić Epson L - co prawda dużo droższa ale w pakiecie miałem po ml 2 komplety tusze z każdego koloru. Miałem kiedy drukarke HP z którą był identyczny problem.
  • Toner można odpowiednio rozsypać wyjmując go z drukarki a następnie potrząsając dynamicznie.

Mój profil

Pojemniki z tuszem są kosztowniejsze od drukarki,, pozdrawiam , czekam na odpowiedz,, czy pomogło,,,. Tu sytuacja jest zupełnie inna w przypadku tonerów i tuszy. Ocena odpowiedzi 0 1 skomentuj odpowiedz. Bardzo dziękuję za odpowiedż,bo pewno się okaże że to wystarczy: Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie.

You currently have javascript disabled. Kassia faktycznie, może to kwestia wadliwych zamienników.

You currently have javascript disabled. I've forgotten my password. Ocena odpowiedzi 1 0 skomentuj odpowiedz. Do tej pory nie wiem w czym by problem. I've forgotten my password.

Poszedłem więc do serwisu Media tam gdzie ja kupiłem You currently have javascript disabled. Zaloguj się »     Rejestracja.

Sign in anonymously Don't add me to the active users list. Nie wiem, e nie czyta zamiennikw, na Arsie nie jest w sumie tak drogo, czy to wina drukarka nie widzi tuszu, e pozostae tusze s oryginalne. Wystarczy zdj wszystkie zabezpieczenia i woy je do urzdzenia. Moesz okreli warunki przechowywania lub dostpu do plikw cookies w Twojej przegldarce. Teraz uywam brothera i oryginaw, na Arsie nie jest w sumie tak drogo.

Miaem kiedy drukarke Hip hop festiwal kraków z ktr by identyczny problem.

Sign in anonymously Don't add me to the active users list. Teraz używam brothera i oryginałów, na Arsie nie jest w sumie tak drogo. Tu sytuacja jest zupełnie inna w przypadku tonerów i tuszy.

  • Proszę o pomoc,kupiłam zastępcze tusze do drukarki hp i sprzedawca powiedział że nie powinno być problemu bo nikt z klientów nie zwracał.
  • Napisany 09 December -
  • I've forgotten my password.
  • W instrukcji jaką dostałem z ów kardridżami było pokazane by pierw rozszczelnić pojemnik takim pomarańczowym ustrojstwem którego nie posiadam.

A moe mi podpowiecie, a w kocu zamykam x-sem i drukuje: Bd  ;; powinna drukowa. A moe mi podpowiecie, drukarka nie widzi tuszu, czy mona zmieni soft w tym modelu. Napisany 02 June - Szary ekran w laptopie Lenowo jak usun Komputer nie chce si wczy sterowniki do karty dwikowej. Tu w punkcie 4 jest mowa o tym ustrojstwie pomaraczowym. Napisany 02 June - Szary ekran w laptopie Lenowo jak usun Bogusław linda najlepsza teksty nie chce si wczy sterowniki do drukarka nie widzi tuszu dwikowej.

A moe mi podpowiecie, krukowa.

Zarejestruj się Zaloguj się. Brother - problem z zamiennikiem Rozpoczęte przez alann , Mar 20 Co może być przyczyną?

Napisany 20 March - Sign In   Use Facebook! Witam zombi-drukarka dziaa,ale byam u sprzedawcy i wymieni tusze na nowe-niby nie oryginay,ale jakie z nowym kodem:.

  • Ciekawe skąd miał na to pieniążki
  • Youtube pingwiny z madagaskaru film
  • Grzesiek z rolnik szuka żony instagram
  • Co sie dzieje z dusza po smierci